O nás

Mirek
Mirek

Ředitel Ekorally

Jirka
Jirka

Technický ředitel

Romana
Romana

Logistické zajištění

O Mirkovi

... má najeto s vozy WV Citystromer, e-Golf, e-UP, Nissan e-NV200, Nissan LEAF a BMW i3 více jak 350.000 ekm, Mimo všech okolních států byl elektromobilem tento rok i Srbsku na dnech Nikoly Tesly. S vypůjčeným eUPem navštívil před 4 lety Norský Aredtal, kde probíhalo vyhodnocení Norské asociace elektrických vozidel o město, které nejvíce přispívá k rozvoji elektromobility v Norsku.

Tato cesta výrazně změnila jeho náhled na možnosti elektromobility. Nyní se věnuje projektu malá-elektromobilita.cz   


O Jirkovi

... Jirka je duší závodník. Však taky vyhrál se svými závodními vozy spoustu závodů, kde největších úspěchů dosáhl s vozy Toyota Celica Turbo 4WD a Škodou Octavia Kit Car. Stavba trati mu byla svěřena hlavně z důvodu, že poslední roky přesedlal na elektrické vozy a má s jejich provozem i opravami mnoho zkušeností. Často ho na silnicích můžete potkat v jeho BMW i3, eNV200 nebo některé z Tesel, které dováží.


O Romaně

... Romana má několikaměsíční zkušenosti s řízením firemního elektromobilu. Proháněla elektrický VW e-UP na služebních cestách. Ty vedly mnohdy po těch samých silnicích, po kterých povede naše ekorally. Mnohdy se prala se s dojezdem malobaterkáče. Pečlivě se stará o přihlášené účastníky ekorally, partnery elektrowesternového víkendu a o celkové zabezpečení srazu.

Hlavně její zásluhou probíhají naše akce pohodově.